Komfort i styl na lata
Skóry Naturalne

Skóry wykorzystywane do tapicerowania naszych mebli, sprowadzane są ze szwecji, co gwarantuje jej wysoką jakość. Z szerokiej gamy kolorów skóry, każdy wybierze coś dla siebie. Specyficzny urok skóry naturalnej, który odróżnia ją od tkanin skóropodobnych czy ekoskór ze sztucznie nadaną strukturą, nadają skórze charakterystyczne cechy, takie jak: różnice w strukturze powierzchni, lekkie różnice w kolorze, żyłki, blizny. Matka Natura czyni, że każdy człowiek jest inny, różnimy się kolorem skóry, strukturą, znamionami, tak samo skóry naturalne wykorzystywane do produkcji mebli, nie są jednorodne na swojej powierzchni i właśnie dlatego są bardzo szlachetnym i cenionym surowcem do produkcji.


Dostępne kolory:

Madras
a- to podstawowy, klasyczny gatunek skóry z licem korygowanym. Są to skóry zapigmentowane jednym kolorem i zabezpieczone (lakierami impregnacyjnymi) przed ścieraniem oraz przed działaniem czynników zewnętrznych.


Virtus i Samoa
aVirtus: delikatnie korygowana, jednokolorowa. Samoa:korygowana, z tłoczeniem "dolaro". Obie skóry należą do grupy skór o grubości 1,2 - 1,5 mm, co radykalnie wpływa na ich walory jakościowe i użytkowe.


Antic/Mondial i Reno
aAntic/Mondial: korygowana, dwukolorowa, nabłyszczana. Reno: delikatnie korygowana, dwukolorowa o zróżnicowanej ziarnistości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.
projektowanie stron Szczecin